VV Międzynarodowe Mistrzostwa WielkopolskiPozBruk Open 2004

Stefan Mikołajczak

Stefan Mikołajczak

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą radością witam w imieniu władz samorządowych województwa wielkopolskiego, uczestników V Międzynarodowych Mistrzostw Wielkopolski w Tenisie.

Sukces ubiegłorocznych zawodów sprawił, że turniej wpisał się na stałe do kalendarza imprez sportowych o międzynarodowej randze. Popularności zawodom przysparza fakt, iż odbywają się one na jednym z najbardziej zasłużonych dla polskiego tenisa obiekcie sportowym, jakim są korty tenisowe Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu. Wysoki poziom poprzednich Mistrzostw i doskonała organizacja zyskały uznanie w oczach władz Światowej Organizacji Tenisowej. Jest to dla mieszkańców regionu powód do satysfakcji tym większy, że impreza ta promuje bliską Wielkopolanom ideę integracji europejskiej.

Ufam, że wzorem roku ubiegłego, organizatorzy Mistrzostw dołożyli wszelkich starań, by spełnić oczekiwania gości z kraju i zagranicy: sportowców, trenerów, działaczy i wszystkich entuzjastów tej pięknej dyscypliny sportu.

Życzę wszystkim zawodnikom osiągnięcia wymarzonych sukcesów, trenerom satysfakcji, a miłośnikom tenisa wielu niezapomnianych wrażeń. Organizatorom zaś, życzę kolejnych przedsięwzięć sportowych, rozsławiających dobre imię Wielkopolski w kraju i na świecie.

Stefan Mikołajczak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego